Může se veřejné soutěže účastnit i uchazeč ze zahraničí?

Ano, do návrhu projektu může být zapojen i zahraniční partner, ale pouze v roli dalšího účastníka návrhu projektu. Dle § 18 zákona č. 130/2002 Sb. musí mít tento uchazeč sídlo v členském státě EU, EHP nebo Švýcarské konfederaci. 

Hlavním uchazečem musí být pouze subjekt, který má provozovnu či pobočku v České republice.

Případně mohou být stanoveny jiné/další podmínky stanovené zadávací dokumentací v dané veřejné soutěži. 

 

Podrobnosti článku

ID článku:
1526
Kategorie:
Datum přidání:
2019-06-19 16:49:26
Zobrazení:
672
Hodnocení (Hlasy):
(11)