Prohledat nápovědu:

Subdodávky

Otázka:

Je možné považovat za subdodávku nákup od dalšího účastníka projektu?

 

Odpověď:

Dle Všeobecných podmínek, článku 17 - náklady na subdodávky jsou uznatelné jen pokud dodavatelem není člen řešitelského týmu nebo osoba spojená ve smyslu § 23 odst. 7 zákona č. 586/1992 Sb., o daních z příjmů, s příjemcem. Náklady na subdodávky jsou omezeny 20 % z celkových uznaných nákladů všech účastníků projektu za celou dobu řešení.

 

 
Byl tento článek užitečný? ano / ne