Musí být vygenerované Potvrzení podání elektronického návrhu projektu do ISTA podepsané?

Potvrzení podání elektronického návrhu projektu do ISTA zasílá hlavní uchazeč prostřednictvím své datové schránky. Protože odeslání prostřednictvím datové schránky má povahu úkonu učiněného písemně a podepsaného ve smyslu § 18 zákona č. 300/2008 Sb., o elektronických úkonech a autorizované konverzi dokumentů, nemusí být toto potvrzení podání podepsané.

 

Podrobnosti článku

ID článku:
1469
Datum přidání:
2019-05-03 15:24:27
Zobrazení:
422
Hodnocení (Hlasy):
(13)