Jaký subjekt může být aplikačním garantem v 10. VS SIGMA DC3 (SHUV)?

Aplikačním garantem (AG) v 10. VS SIGMA - DC3 (SHUV) může být jakýkoliv subjekt, který zajistí aplikování výsledků do praxe a má sídlo v ČR. Podmínky AG jsou popsané v zadávací dokumentaci v kap. 3.2.

AG může být buď interní, tzn. že je mezi uchazeči návrhu projektu nebo externí, tzn. není mezi uchazeči návrhu projektu.

  • Interní AG - výzkumná organizace nebo podnik;
    • uchazeči nedokládají žádnou přílohu, pouze v ISTA popíší zapojení AG.
  • Externí AG - výzkumná organizace; územní samosprávný celek; organizační složka státu; právnická osoba dle zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), a to dle ust. § 124 odst. 2 písm. a); jiná právnická osoba, pokud nenaplňuje definici podniku (např. příspěvková organizace, státní organizace).
    • Za každého externího AG musí uchazeči přiložit povinnou přílohu, která prokáže zájem aplikačního garanta o výstupy/výsledky návrhu projektu. Povinná příloha k aplikačnímu garantovi musí být součástí návrhu projektu a nemůže být dodatečně doložena.

Správné zapojení AG (interní/externí AG) bude kontrolováno v rámci formální kontroly. Volba, vhodnost, role a zapojení AG při řešení projektu bude hodnoceno v rámci hodnoticího procesu v bodovaném kritériu č. 5. Relevance, aplikační potenciál, uplatnitelnost a genderová dimenze výstupů/výsledků.

 

Podrobnosti článku

ID článku:
2263
Datum přidání:
2022-11-02 14:27:14
Zobrazení:
104
Hodnocení (Hlasy):
(0)